Úvodní stránka » Jak to u nás chodí

Těší nás Váš zájem o zubní péči, který – předpokládáme – Vás přivedl na tyto webové  stránky.


VENETA_300_08.jpg (normální)Vše potřebné , tj. kdo jsme , co nabízíme, s kým spolupracujeme, kde nás najdete, apod.  zjistíte v příslušných záložkách.  Zde bychom jen rádi upozornili na několik maličkostí, z našeho pohledu však důležitých:

- prevence – tak by se dal charakterizovat  náš hlavní záměr. Jsme přesvědčeni, že ten, kdo si pravidelně čistí zuby,  chodí na preventivní prohlídky a dbá našich rad, má velkou šanci na zachování vlastního chrupu do vysokého věku.

- pravidelné preventivní prohlídky – jsou dvakrát ročně. U toho, kdo dlouhodobě nemá žádné potíže lze akceptovat i prohlídku jedenkrát za rok. Navštěvovat zubaře méně než 1x/rok je už poněkud rizikové. Platí to dokonce i pro ty, kteří vlastních zubů mají pomálu či vůbec žádné. Za určitých podmínek lze  dokumentaci po 5 letech „nechození“ vyřadit z databáze.

- rozhovor – ani lékař neví všechno.  Stejně jako v životě i u zubů lze většinou daný problém řešit vícero způsoby.  Ač naše návrhy jsou podložené  specializovaným vzděláváním a více než desetiletou praxí, rádi zohledníme Vaše konkrétní přání.  Hledání kompromisu pak může být oboustranně vítanou výzvou.

- jsme tým – pokud k nám voláte či přicházíte, neváhejte se svěřit se svými obtížemi sestřičce/paní recepční.  Na základě  svých bohatých zkušeností  Vám dokáže poradit, nebo se zeptá lékaře, ve vážnějším případě Vás požádá, abyste vyčkal/-a na lékaře, až se Vám bude moci plně věnovat.

váš telefonní kontakt – pokud se k nám objednáváte nebo jdete poprvé, poprosíme Vás o telefonní kontakt. Je na Vašem uvážení, zda je to telefonní číslo k Vám domů, do zaměstnání nebo mobilního telefonu. Jde nám o to, abyste na tomto čísle byl/-a k zastižení.  Může se stát, že budete objednání na den, kdy z nějakého důvodu ( účast na školení, porucha křesla, nemoc ) nebudeme ordinovat. V tomto případě Vám předem zavoláme, abyste k nám zbytečně nevážil/-a cestu. Pokud se rozhodnete  telefonní číslo neuvádět, budeme to respektovat.